ESKİ BAŞKANLARIMIZ

S.No ADI SOYADI TARİHTEN TARİHE KADAR
1 Hamdi YILMAZ          05.07.1955          25.05.1960
2 Raşit AYDEMİR         19.11.1963           09.12.1973
3 Fehmi YILMAZ           09.12.1973         26.10.1977
4 Ekrem AYDIN             26.10.1977          28.09.1980
5 Ekrem YILMAZ           25.03.1984        26.03.1989
6 Ekrem AYDIN             26.03.1989         27.03.1994
7 Ekrem YILMAZ           27.03.1994         18.03.1999
8 Selim ÖLMEZ              18.03.1999         18.03.2004
9 Selim ÖLMEZ              18.03.2004        29:03:2009
10 Halis BAYKARA         30.03.2009       30.03.2014
11 Yener YALÇINKAYA  31.03.2014               …